Aplikacje WEB

Odpowiednio przygotowany projekt danego rozwiązania informatycznego stanowi pierwszy krok do przygotowania aplikacji, która to będzie ściśle dostosowana do potrzeb przyszłego użytkownika.

Pomagamy zautomatyzować codzienne czynności personelu, zwiększyć współpracę wewnątrz firmy i ułatwić zarządzanie, abyście Państwo mogli skupić się na bardziej zaawansowanych sprawach biznesowych.

 

Nasze doświadczenie w branży jak i opinie klientów świadczy, że jesteśmy kompetentni w dostarczaniu rozwiązań, które rozwiązują konkretne wyzwania biznesowe.

Benotio poleca nowoczesne sprawdzone metody i śledzi trendy rynkowe szczególnie w interfejsie użytkownika (UXUI) zdefiniowane przez inne firmy internetowe. Projektujemy wszystkie aplikacje internetowe, aby mogły być wdrożone u dostawców usług w chmurze, takich jak Amazon Web Services (AWS) i Azure; to daje naszym klientom dużą elastyczność i długoterminowy wzrost.

Skalowalność jest ważnym czynnikiem przy projektowaniu aplikacji internetowych, ponieważ bardzo trudno jest oszacować, ilu użytkowników będzie korzystać z aplikacji i częstotliwości, z której będą z niej korzystać. Aby temu zaradzić, część naszego zalecanego procesu obejmuje testowanie obciążenia i obciążenia w celu sprawdzenia, czy aplikacja będzie działać nie tylko w przypadku bieżących potrzeb, ale także w przypadku przewidywanego użycia za 4 lata.