Aplikacje Mobilne

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rozwoju aplikacji mobilnych, od doradztwa i specyfikacji projektowych po integrację, wdrożenie i wprowadzenie na rynek.

Nasza oferta obejmuje

  • Konsultacje mobilne
  • Analizę biznesową
  • Projekt UI / UX
  • Macierzysty lub międzyplatformowy rozwój aplikacji mobilnych
  • Testy mobilne (testowanie jednostkowe i automatyzacja interfejsu użytkownika)
  • Integracja backendu lub publikacji w App Store, Google Play lub Microsoft Store.

EXTRA Aplikacje Mobilne

Przy prawidłowym wykonaniu, kod aplikacji może zostać ponownie wykorzystany do tworzenia wieloplatformowych aplikacji mobilnych, co oznacza, że nie trzeba płacić za to samo, aby wielokrotnie je przebudowywać.

Nasze porady

Zalecamy stosowanie lekkiego, niedrogiego podejścia do rozwoju aplikacji mobilnych. Istnieje kilka wyzwań związanych z budowaniem i utrzymaniem aplikacji mobilnej, które nie pojawiają się w typowych projektach aplikacji. Po pierwsze, twoja firma ma niewielką kontrolę nad tym, jak i kiedy aktualizacje systemu operacyjnego mają miejsce na urządzeniu mobilnym / tablecie końcowym użytkowników. Istnieje niezerowe ryzyko, że aktualizacja na iOS może złamać niektóre lub wszystkie funkcje aplikacji mobilnych. Po drugie, istnieje zestaw wytycznych i ograniczeń, które musi zastosować Twoja aplikacja, aby mogły zostać wdrożone w sklepach z aplikacjami (Apple, Google i Microsoft). Te wytyczne mogą, ale nie muszą, odpowiadać standardom Twojej organizacji, a na pewno ewoluują z biegiem czasu. Istnieje również kilka przeszkód technicznych i konstrukcyjnych, takich jak: żywotność baterii, ekrany nieruchomości i ograniczenia przepustowości łącza internetowego. Zaufani projektanci aplikacji mobilnych, tacy jak Benotio, będą współpracować z Tobą i Twoim zespołem w celu znalezienia najlepszego sposobu na złagodzenie tych problemów, w tym, czy aplikacja mobilna jest właściwym wyborem dla Twojej organizacji.