Niestandardowe oprogramowanie

Od aplikacji komputerowych po aplikacje internetowe i aplikacje mobilne – pomożemy Ci zważyć wszystkie plusy i minusy każdego z nich, aby znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Nasi konsultanci są ekspertami od technologii Microsoft .NET, JavaScript, SQL, PHP oraz technologii mobilnych i aplikacji internetowych, które są niezbędne do działania aplikacji biznesowych. Dostarczamy wysokiej jakości niestandardowe usługi projektowania aplikacji, niestandardowe oprogramowanie, aplikacje mobilne i aplikacje internetowe dla klientów średniej wielkości w wielu branżach.

Aplikacje Windows

Niezależnie od tego, czy chcesz zautomatyzować część firmy, zmodernizować przestarzały proces, zarządzać codziennymi sprawami biznesowymi, czy rozwiązać złożone problemy inżynieryjne, konsultanci ds. Wejścia mają doświadczenie w rozwoju aplikacji, rozwiązując problem podobny do twojego.

Aplikacje offline z synchronizacją danych

Firma posiada doświadczenie w budowaniu aplikacji Windows i aplikacji internetowych, które umożliwiają działanie oprogramowania bez połączenia z Internetem, ale nadal synchronizują dane z centralnym serwerem, gdy dostępna jest łączność. Wsparcie w trybie offline jest kluczowe dla implementacji użytecznych aplikacji biznesowych dla urządzeń przenośnych.

Niestandardowy rozwój aplikacji

Począwszy od wstępnego planowania i planowania, aż po etapy budowy, stabilizacji i wdrożenia, firma Benotio ma udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu projektów oprogramowania przy użyciu naszego podejścia opartego na standardach.

Gwarancja Jakości

Benotio Gwarantuje terminowość oraz jakość wykonywanych aplikacji. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu ciągle powiększa się grono zadowolonych klientów.